Revita 3 lutego, 2022

KOCHANI PACJENCI !

Przechorowanie COVID -19 nie oznacza, że jesteśmy w pełni bezpieczni i już na niego nie zachorujemy. Coraz więcej pacjentów doświadcza tzw. DŁUGIEGO OGONA POCOVIDOWEGO.

Jest to po krótce mówiąc, ciągnący się tygodniami, a nawet miesiącami zespół objawów powikłań po zakażeniu wirusem SARS-CoV-2.

Wg. najnowszych badań 80 % ozdrowieńców ma przynajmniej jeden z objawów ogona pocovidowego. Mimo, że powikłania postwirusowe nie są nowością (obserwujemy je od lat – po grypie lub śwince) to zespół pocovidowy jest wyjątkowo niebezpieczny. Dotyka ona ogromną ilość młodych ozdrowieńców, również tych którzy przeszli infekcję łagodnie lub nawet nie mieli świadomości zakażenia koronawirusem.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z bogatego programu rekonwalescencji pocovidowej prowadzonej przez Centrum Medycyny Przeciwstarzeniowej i Dietetyki Klinicznej Revita.

W skład programu wchodzi opracowany przez lek. med. AGNIESZKĘ ARENDARCZYK:

  • zestaw kroplówek po wcześniejszej analizie wyników badań i wywiadzie medycznym,
  • zabiegi w komorze normobarycznej,
  • inhalacje wodorowe
  • zabiegi / program na ONDAMEDZIE

KROPLÓWKI

Zabiegi w komorze normobarycznej (poprzez dotlenienie organizmu) świetnie komponują się z kroplówkami, ponieważ wielkość naszych erytrocytów zależy od poziomu magnezu, poziomu witaminy B12, poziomu witamin z grupy B, poziomu antyoksydacyjnego na poziomie witaminy C. Podawane kroplówki o 50% przyspieszają regenerację i z tego powodu zalecane są w terapiach rekonwalescencji. Działają także odnawiająco na organizm. Ponad to pracują na poziomie przyspieszenia metabolicznego, czyli pozwalają również prawidłowo zarządzać produkcją energii i masą ciała. To bardzo ważne, gdyż dzięki temu metabolizm znacznie przyspiesza. Skład kroplówek jest zawsze ustalany po konsultacji lekarskiej z dr Agnieszką Arendarczyk.

ONDAMED

Bardzo kompatybilne z zabiegami w komorze normobarycznej są zabiegi na ONDAMEDZIE. Poprzez indywidualne dopasowanie poziomów energetycznych i tym samym działanie przeciwzapalne, działanie regeneracyjne i regulujące poziom energii tworzy nieprawdopodobną siłę rażenia jeśli chodzi o rekonwalescencje i przeciwdziałanie indywidualnym skutkom ubocznym pocovidowym.

KOMORA NORMOBARYCZNA

Panujące wewnątrz komory parametry ciśnienia i podwyższone stężenie: tlenu, wodoru i dwutlenku węgla pozwolą Państwu szybciej wrócić do pełni sił i aktywności zawodowej czy sportowej. Dodatkowo podawany w czasie seansu MAGNEZ pozwala na lepsze dotlenienie, gdyż niedobór magnezu osłabia obrót tlenem!

Komora normobaryczna, która na bardzo wysokim poziomie natlenia organizm wprowadza bardzo silny antyoksydant – molekularny wodór. Jest on 100 razy silniejszy od witaminy C, glutationu i koenzymu Q10. Normobaria stwarza warunki, w których choroba COVID19 i jej powikłania mają dużo mniejsze szanse na zaistnienie.    Na dzień dzisiejszy osoby, które korzystają z naszej komory normobarycznej maja dużo mniejsze ryzyko zachorowania.

STYL ŻYCIA

Nie możemy pominąć odnowy organizmu bez zadbania o sposób żywienia – odpowiednią kompozycję dań i ułożenie diety względem dynamiki trawienia. Innym istotnym aspektem jest nawodnienie organizmu, co ma wpływ nie tylko na pracę naszego mózgu, ale także wywóz substancji toksycznych z naszego organizmu.

Połączenie 4 najważniejszych terapii:


ONDAMED + KROPLÓWKI + KOMORA NORMOBARYCZNA + INHALACJE WODOROWE

powoduje, że organizm otrzymuje ogromną siłę rażenia, jeśli chodzi o regenerację organizmu jako całości. Ta kompatybilna ze sobą czwórka ma także silne działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne i silnie odnawiające.

PACJENCIE ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE RAZEM Z NAMI!