MARZEC KOBIET -ODCHUDZANIE

Revita 1 marca, 2021

Chcesz coś zrobić dla siebie na wiosnę ?

Wejdź w nową porę roku lżejsza o kilka kilogramów!

Tlenoterapia normobaryczna od lat wykorzystywana jest jako sposób na doskonałe wspomaganie w walce z nadwagą. Dostarczanie zwiększonej dwukrotnie wartości tlenu do organizmu rozbudza procesy życiowe, szczególnie związane z metabolizmem.

Proporcja cząsteczki tłuszczu w naszym organizmie to 19 (węgiel): 3 (tlen): 3 (wodór). Jeśli dostarczymy do organizmu więcej tlenu i dwutlenku węgla czyli poprawimy wymianę tlenową wtedy ta proporcja ulega zachwianiu i zaczynamy szczupleć.

W procesie spalania tłuszczu (za pośrednictwem zwiększonej ilości tlenu) dochodzi do: rozerwania wysokoenergetycznych wiązań i produkcji energii. Tłuszcz przekształca się w wodę i CO2, których nadmiar usuwamy z organizmu poprzez mocz, pot i oddychanie.

Poprzez komorę normobaryczną możemy zredukować masę ciała, lepiej też funkcjonują tarczyca, wątroba, trzustka odpowiedzialne za procesy metaboliczne. Za pośrednictwem molekularnego wodoru wzmaga się detoks przez wątrobę, nerki, płuca, skórę i układ limfatyczny. Prawidłowa detoksykacja warunkuje utratę masy ciała.

Seanse w REVITANORMOBARIA uruchamiają spalanie tłuszczu bez degradacji masy mięśniowej, minimalizując przez to ryzyko efektu jo-jo. W czasie dwugodzinnej sesji spalamy 200-250 kcal.

Zachęcamy do skorzystania z diety rozpisanej przez lek.med. Agnieszkę Arendarczyk. https://revitabielany.pl/pierwsza-wizyta-badanie-beta/

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego facebooka https://www.facebook.com/revitanormobaria/ , gdzie lek.med. Agnieszka Arendarczyk odpowiada o odchudzaniu w REVITANORMOBARIA.

Zapraszamy !