WARSZTATY ODDECHOWE SIŁA SPOKOJU

Revita 14 lipca, 2022

29 LIPCA 2022 – PIĄTEK – 19:00

UL. KWIATOWA 39 BIELANY WROCŁAWSKIE – KOMORA NORMOBARYCZNA

CENA 60 ZŁ + CENA WEJŚCIA DO KOMORY/ SKREŚLENIE Z KARNETU

Zapraszamy na sesję oddechowo – aromaterapeutyczną, skierowaną na uczucie lekkości w ciele i umyśle oraz usprawnienie przepływu energii.

Na co dzień, nie zastanawiamy się nad tym jak oddychamy, oddech dzieje się samoistnie.

Przepływając przez ciało, niejednokrotnie napotyka na blokady ściśniętego od stresu lub chorób ciała. Wystarczy, że zastosujemy kilka skutecznych technik oddechowych, wcześniej odświeżymy ciało prostymi ćwiczeniami wydłużającymi kręgosłup oraz wprowadzimy umysł w stan Alfa.

Nie od dziś wiemy, że stres emocjonalny jest jedną z głównych przyczyn pogarszania się ogólnego stanu zdrowia. Podczas naszych sesji wykorzystujemy olejki aromaterapeutyczne najwyższej klasy, sprowadzane przez nas z wyspy Bali, gdzie lokalny uzdrowiciel produkuje je zgodnie z najstarszymi traktatami o uzdrawianiu.

Aby utrzymać lub przywrócić organizm do zdrowia, warto na niego spojrzeć w sposób holistyczny, bardzo ważną rolę odgrywa tutaj Twój stan emocjonalny.

Dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z sesji oddechowej z naszymi magicznymi olejkami, abyś poczuł różnicę w swoim samopoczuciu od razu po sesji.

Max ilość osób: 15

Sesję będą podzielone na 3 grupy max. 5-osobowe w strefie VIP komory normobarycznej, dla maksymalnego komfortu każdego z Was.

Sesja oddechowa wraz z medytacją prowadzoną będą trwały około 30 minut dla każdej 5 osobowej grupy.

Do sesji oddechowej będziemy wykorzystywać olejki klasy terapeutycznej, wytwarzane ze 108 roślin i ziół rosnących na magicznej wyspie Bali.

Po warsztacie będzie również możliwość zakupu olejków.

Prowadzący:

Iza – instruktorka hatha jogi, świadomego oddechu oraz Mindfulness. Na co dzień pracuje z kobietami, pomagając im lepiej poczuć swoje ciało, uspokoić natłok myśli i nabrać większej wrażliwości na otaczające nas piękno. Wspiera w nieustannym rozwoju duchowym i mentalnym.

Tomek – naturopata, przewodnik po świecie duchowym, coach mentalny. Spędzając kilka miesięcy na wyspie Bali odkrył moc aromaterapii i uzdrawiania za pomocą roślin, którą teraz wykorzystuje podczas sesji oddechowych i uzdrawiających wizualizacji.

ZAPISY :

ul. KWIATOWA 39, Bielany Wrocławskie – REVITANORMOBARIA

lub

telefonicznie : 793 123 555