MARZEC MIESIĄCEM KOBIET

Revita 23 lutego, 2021

„Życie byłoby nieskończenie szczęśliwsze, gdybyśmy mogli rozpocząć je w wieku lat osiemdziesięciu i stopniowo zbliżać się do osiemnastu”
~ Mark Twain

Nikt nie lubi, patrząc rano w lustro, dostrzegać coraz to nowych oznak starzenia.

Zwłaszcza kobiety wydają ogromne pieniądze na zabiegi kosmetyczne, kremy przeciwzmarszczkowe, fryzjera czy zabiegi z chirurgii estetycznej, by mimo wieku czuć się młodo i witalnie. Jednak te wszystkie działania nijak się mają do postępujących oznak starzenia, nie zatrzymają zegara biologicznego.

Jednak jest coś to może pomóc. TLEN I WODÓR !

W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że walka z procesem starzenia to walka o TLEN i neutralizację czynników prozapalnych.

Jak pokazały badania naukowe ANTYOKSYDACYJNE WŁAŚCIWOSCI WODORU zwiększają produkcję komórek macierzystych 6-8 razy. Proces ten silnie aktywizuje potencjał do odnowy organizmu we wszelkich chorobach. Bez wystarczającej produkcji komórek macierzystych młodszy w stosunku do wieku metrykalnego wygląd nie jest możliwy.

Serdecznie zapraszamy szczególnie kobiety do uczestnictwa w seansach w naszej komorze normobarycznej.

Mamy dla Pań wyjątkową niespodziankę !

Przez cały MARZEC Przy zakupie karnetu 10 zabiegów płatnych z góry REVITANORMOBARIA podaruje każdej Pani 5 wejść w gratisie (10+5 sesji).

Pragniemy, by każda kobieta, nie tylko w marcu, czuła się piękna i mogła zadbać o swoje zdrowie.

Serdecznie zapraszamy !