WODA WODOROWA

Revita 16 kwietnia, 2021

„Wszystkie istoty ciągną do wody i wokół niej organizują swoje życie”.

Szanowni Pacjenci!

Od tygodnia serwujemy Państwu w komorze wodę wodorową. Taka woda daje o wiele większe możliwości leczenia i profilaktyki niż „normalna” woda. Poniżej kilka słów w temacie.

Czym jest woda wodorowa?

Wodór to pierwiastek, który można znaleźć zarówno na Ziemi jak i w całym wszechświecie. Najpowszechniej występuje pod postacią wody.

Woda wodorowa jest to ciecz silnie nasycona wodorem. Powstaje ona przez połączenie wody z wolnym wodorem, jednak nie dochodzi do wiązania między cząsteczkami. Aktywny wodór w wodzie ma charakter nietrwały. Wynika to z jego małej wielkości przez co wodór przenika przez ścianki naczyń i ulatnia się do atmosfery.

Pamiętajmy ! Woda z wodorem nie może być sprzedawana w butelkach, bez utraty jej właściwości przeciwutleniających !

Po jej przyrządzeniu od razu musimy ją wypić – woda wodorowa utrzymuje swoje właściwości do minuty po przygotowaniu.

BADANIA NAD AKTYWNYM WODOREM

Działanie wolnego wodoru w postaci wody wodorowej zostało potwierdzone naukowo przez naukowców pochodzących z Japonii : Chien Sheng Huang, Tomohiro Kawamura, Yoshiya Toyoda & Atsunori Nakao w pracy : „Recent advances in hydrogen research as a therapeutic medical gas”. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20815764/

Badania nad działaniem wodoru były przeprowadzane już w latach 80-tych i już wtedy wykazano, że wodór wspomaga leczenie wielu chorób m.in.: cukrzycy, nadciśnienia, chorób skóry, chorób wieńcowych.

DOBROCZYNNY WPŁYW WODY WODOROWEJ NA ZDROWIE TO:

  • działanie antyoksydacyjne – woda hamuje rozwój wolnych rodników i stymuluje silną detoksykację organizmu
  • pobudzenie metabolizmu, wspomaganie odchudzania
  • spowolnienie procesu starzenia się komórek i narządów
  • wzmocnienie odporności
  • nawodnienie organizmu – woda wodorowa szybko przedostaje się do komórek i nawadnia je
  • wspomaganie usuwania toksyn z organizmu.

JAK POWSTAJE WODA WODOROWA ?

W REVITANORMOBARIA tworzymy wodę przy pomocy jonizatora wody – urządzenia, które podczas elektrolizy wytwarza wodę alkaliczną, posiadającą wysoki odczyn zasadowy i ujemny potencjał redukcji utleniania (ORP) wyrażony w mimiwoltach.

Dodatnie wartości ORP mówią, że ciecz pozbawiona jest aktywnego wodoru, zaś ujemne świadczą o właściwościach przeciwutleniających wody i obecności aktywnego wodoru.

Woda butelkowana i z kranu – ORP w granicach +150 do +250 mV.

Woda alkaliczna w komorze – ORP od -300 do – 800 mV.

Elektroliza wody polega na przepuszczeniu przez nią prądu stałego między katodą, a anodą. Podczas elektrolizy dochodzi do rozbicia wody na:

  • aktywne jony wodorowe H+, które skupiają się przy katodzie
  • wolną grupę hydroksylową (OH-) skupioną przy anodzie.

Jony H+ tworzą wodę alkaliczną (woda ta zawiera również pierwiastki zasadowe – wapń, magnez, potas, sód), natomiast wolna grupa hydroksylowa tworzy wodę kwaśną – zawierającą aniony chlorkowe, fluorkowe, siarczanowe, azotanowe, węglanowe).

* źródło www.water-star.pl

PAMIĘTAJMY !

Aktywny wodór jest najsilniejszym znanym antyoksydantem oraz najmniejszym z pierwiastków, dzięki czemu łatwo wchłania się do komórek organizmu. Cząsteczka wodoru jest 176 razy mniejsza niż związku witaminy C oraz 370 razy mniejsza aniżeli koenzym Q10.

Serdecznie zapraszamy po łyk zdrowia do REVITANORMOBARIA !